Teade mesi.ee avalehel

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Salvestan oma päevikusse teate mesi.ee avalehelt:

.....................................................................................................

Kallid mesi.ee lugejad ja kasutajad!

mesi.ee on Eesti mesinikke teeninud alates 2000. a augustist, seega juba üle 6 aasta. See on pikk aeg inimese elus, rääkimata veebilehest. Kätte on jõudnud aeg, kus tuleb otsustada, kuidas edasi minna.

mesi.ee on seni olnud peamine koht, kuhu suunduvad infot otsima mesindushuvilised. Samas on see ka koht, kust loodavad infot (ja ka magusat ennast) leida meesõbrad. Viimased on seni olnud minu hinnangul vaeslapse osas. Selle olukorra parandamiseks olen otsustanud mesi.ee ümber kujundada peamiselt meetarbijale informatsiooni ja teenuseid pakkuvaks kohaks.

Mis saab mesinikest?

mesi.ee mesinikele suunatud teenused (foorum, koolitusteated, õppematerjal jms) kolivad mesi.ee-lt järgneva kuu aja jooksul järk-järgult üle äsja avatud uuele mesinikele suunatud lehele mesindus.ee.

mesindus.ee on hetkel veel BETA-staadiumis, kuid juba praegu reaalselt toimiv. Julgustan Teid ennast lehel registreerima ja sisse logima - sealt võite leida nii mõnegi üllatuse! Eriti tore oleks, kui Te selle uudise lugemisel tekkinud mõtteid mesindus.ee'l ka teistega jagaksite.

Tervitades ja uusi, põnevaid aegu oodates,

Tormi Tabor
mesi.ee ja mesindus.ee väljaandja

13. jaanuaril 2007

.....................................................................................................

Seda kannet ei ole veel hinnatud