Eesti Meetootjate Ühendus loobus Eesti mesindusprogrammi juhtkomisjonis osalemisest

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

NB! Täiendatud põllumajandusministri käskkirjadega! Põllumajandusministeeriumi dokumendiregistri kohaselt on Eesti Meetootjate Ühendus mais 2011 saatnud ministeeriumile kirja, milles teatatakse, et ühendus ei soovi edaspidi osaleda Mee tootmise ja turustamise arendamise Eesti riikliku programmi 01.09.2010-31.08.2013 (Eesti mesindusprogrammi) juhtkomisjonis. Seega on mesinike esindajatena juhtkomisjoni alles jäänud järgmised organisatsioonid (sulgudes esindaja):

  • Eesti Mesinike Liit (A. Kilk),
  • Eesti Aianduse ja Mesinduse Keskselts (A. Kilk),
  • Saaremaa Meetootjate Ühing (M. Riis) ja
  • Eesti Kutseliste Mesinike Ühing (J. Tull).
Võib vaid oletada, mis asjaoludel Eesti Meetootjate Ühendus mesindusprogrammi juhtkomisjonis osalemisest loobus. Kindlasti ei võida sellest Eesti mesindussektor kui selline, kui mee tootmise ja turustamise programmis ei soovi osaleda ainuke tõsiselt mee ühist turustamist praktiseeriv (meepäevade korraldaja) ja peamiselt suuri tootmismesilaid omavaid kutselisi mesinikke ühendav organisatsioon ..

Juhtkomisjoni esialgse koosseisuga saab tutvuda grupi esimese koosoleku protokolli nr 1 abil.

Täiendused: juhtkomisjoni esialgne koosseis kinnitati ministri 20. oktoobri 2010 käskkirjaga nr 123, koosseisu muudeti 11. juuli 2011 käskkirjaga nr 104.

 

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

.. loobujast

Keegi teadja võiks väja öelda miks mesindusprogramm ei meeldi või ei meeldi inimestest keegi.Muidugi olete sulindusest ja huligaansusest eemalseisjad ja tublid Eestit hõlmava ühistegevuse vallas .Kahjuks olete arangus seisma jäänud ja piirate enda arenemisvõimalusi mittetulundusühingu seaduse võimalustega.
   Eesti elu on läinud edasi ja pakutakse tegutsemist tugeva tootjarühmana,kuid pole kuulnud ,et toimuks mingi areng.Antud momendil peaks muudes valdkondades tegutsema 7 tootjarühma .
      Mikroe... Mart

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja AimarL pilt

Peaks

küsima EMÜst järele. Pole mõtet pimesi pakkuda miks ja kuidas. Minu mäletamist mõõda oli Ardi Asten tollal EMÜ esimees ja nagu protokollist selgub oli neid esindamas Aavo Meister. Küsige nende käest. Siis saab ka vastuse algallikast. Kõik ülejäänu on spekulatsioon.