Põrandaaluste mesinike tootjarühm

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Arutelu koht nendele kes pole ettevõtjad ,kuid on kõiketeadvad ja soovivad oma ananüümse identiteediga sekkuda mesinduse tootjarühma sünnitusraskustesse.
     Mikro... Mart
   Efektiivset reegliteta kaasalöömist

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

oma

arust kirjutasin kasiia kommentaari paistab et ka need kipuvad ära lendama

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

kes kustutas

Kes kustutas minu kommentaari? Helista mulle 5131592

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

protestin koos Heinoga

protestin koos Heinoga Pärnumaalt...

Ise esindan põranda ja lae vahelist tootjarühma...

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Renno280 pilt

hmk

Juhhuu Mart on jälle tagasi.

Kuidagi igav hakkaski. Ilma pühakirja õpetusteta püha tõeni ei jõua.

 

Edu, Eks ma siis ürita jõudumööda kritiseerimas käjja, et tuju ei raugeks.

Renno

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

PÕRANDAALUSTE tootja

Põrandaaluste tootjad on kõik mesindusalased mittetulundusühingud ilma erandita .Töötute tööturu amet toodab FIE-sid,kelle jaoks on kõik võimalused avatud.Omal ajal lõpetasin oma ettevõtluse, tuginedes halvale soovitusele,nädala pärast varmistasin tagasi ja maksin avansilist sots maksu.FIE mesindus staaz tuleb projekti puhul kasuks.Naisel lased mõned õlled vägem tuua ja asi ornungis.Vaata ,et 2400€ oleks alustuseks deklareeritud,kes hirmutab tulumaksuga ,see lihtsalt ajab pada.
      Mikroe...Mart
  Ära muutu põrandaaluseks napsimees magab pea mesinikuks

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

ma tegin ka

töötukassale äri projekti ja vastus oli suure riskiga projekt,arvan kõige suurem põhjus kõrge vanus ,sest pensini oli mõni kuu

Pronksmedal (100p.)

Mina...

küll kõigis võimalikes registruites ja ametites kirjas aga ära hakkab tüütama. Mesilaste jaoks kipub aega väheks jääma. Kogu aeg aja märkmikust järge kuhu midagi mille jaoks jälle esitada vaja. Milline päeviku kanne tegemata jäi. Kas inventuur klapib; kas õiged asjad said maha kantud õige hinnaga jne .........
POOLDAN põrandaaluseks" kommunistiks" hakkamist.MAHA BÜROKRAATIA. ELAGU ANARHISM

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

PÕRANDAALUSTE tootjarühma arutelu ...

 Arvan, tootjarühma ümarlaua arutelu päevik on sattunud küberrünnaku alla.
Mingisugused tegelased,ilmselt töötlemist vajavad hobikad laovad miinuseid ilma põhjust välja toomata.
  Tootjarühma teema pole Mardi nali ,vaid PM määruse alusel avaldatud PRIA meede ametlikele mesindussaaduste tootjatele.
  Kui hobimesinik kahtleb oma õiguste kasutamises,siis mina pole õige vastaja.Koorma oma küsimusega omavalitsuse vastava ala töötajaid.
  Kuhaliku küla valla ühistegevus lobisemis tasemel on korraldatud Leader meetme abil.Kes soovib võib seal tegutseda.
  Hobitajad,hobitage oma tasemel või muutuge ettevõtjaks.
     Mikroe... Mart

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Renno280 pilt

põrandapealsetele

Tootjad, tootke nii, et toodetud oleks, kui ei jõua hakake hobitama.

Nii minu kui ka vurri jalad

Nii minu kui ka vurri jalad on põrandapeal. Olen üksiktootjarühm.....hobi korras.  PRIA-s kirjas....äkki on tolku. Saan toetust ka...naise poolt....tolku kõvasti. Makse maksan läbi oma töökoha....nii nagu peab. Tore et mesindada saab mitmet moodi.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Tegin töötukassale äri projekti

Kirjutab Kallit...
Tegelikult oled alles noormesinike hulgas....keskmine vanus mesinikel peaks 65 olema...kes alla , need alles noored...kes vanemad - need küpsemad ja kogenumad!
Iga projekti hindamine on kellegi suva...ja rikutuse tase ---võib olla, ei olnud projekti üle otsustaja vanaisa , või vanavanaisa mesinik olnud...see võib suurem  põhjus olla!

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

PÕRANDAALUSTE tootjarühma arutelu ...

Kokkuvõteks eilsele vestlusele ühistegevusest.Minuarust hobikad heietasid võimalust talvesööda odavamaks varumiseks.Püütakse organiseerida mingisugust ebaseaduslikku struktuuri,minu arvates,kes hakkab liigutama
kaupa ja raha,mis kuulub heausksetele.Kindlustunnet .et tehingud ńnestuvad ei paista kuskilt.Kvaliteedi säilimine vedelale ollusele on üsna küsitav.Vee transportimine kuskilt euroopast pole mõistlik.Komponendid pole eriline saladus ,loomingulisus aitab otsimisel ja mahutid ,segisti ja pumbad on igapäevane kaup.Asja eestvedalana kujutada ette,suurt pekkisaatjat  on huumari maiguga.Asja õnnestumisel tuleb asjatoimetajaid nagunii kinni maksta.Ettevõtluse teele asunu ei saa nõuetele vastavat kuludokumenti.
Kas on mõtet tänapäeval siduda mingi ähmase äriga.
    Mart Rannu
Äriregistris olev tootjarühm tasub kaalumist

Ühistegevus

Põhimõtteliselt Mardil kõik õige, aga... Minu arvates ei pea niimoodi, et kõigepealt ametlik struktuur ja siis vaatame, mis välja tuleb. Mina eelistan, et kõigepealt asi käima ja siis vajadusel vormistame ametlikuks. Ikka vajadused ja võimalused kõigepealt järgi kaeda, mitte kohe uisapäisa ärimeheks.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja rebaseonu pilt

Arvan

et taolist struktuuri nagu seda PRIA on, ei tohiks vabaturu majanduses olemaski olla. Vaba konkurents, mäletate?
See VÄIDETAVALT loodi põllumajanduslikult ebasoodsamate piirkondade abistamiseks EU- s. Miks siis meist lõuna pool asuva Saksamaa põllumees saab meie põllumehest 4 korda rohkem seekleid? Tekkinud on uus klass- toetussõltlased. Tänu sellele tõusevad ainult hinnad.
See hüsteeriline püüd iga hingetõmmet läbi pearaamatu kanda on omandamas meditsiinilisi parameetreid.
Mu naine on raamatupidaja. Mõne aja eest taheti tõsimeeli KÕIK raamatupidajad registrisse kanda ja see ala litsenseerida. Oleks tekkinud 2-3 mammutraamatupidamisfirmat ja sellega oleks turult välja tõrjutud kõik vabakutselised ja lepingulised.
Teine juhus. Vend on elektrik. Kui ta andis A- pädevust, kinnitati et see on viimane eksam mis ta elektrikuna annab. Peale seda vaatab ainult vanajumal üle ta õla. Mõni aasta hiljem leiti et kurat, pappi ei saa ju enam. Viidi sisse KORDUV eksam, muidu kaob pädevus. Kas ta unustab päevapealt kõik õpitu?
Ei, see on vaid ettekääne maksustamiseks. Aga "maksa neile ükskõik kui palju, nad küsivad alati veidi rohkem".
See oli tsitaat.
upd.
Sain sel aastal 43 kilo mett. Meil läheb peres kilone purk nädalas. Ideaalis peaks mul olema pabeimajandus mis kindlustaks riigi poolt loodud struktuure tööga. Lõpptulemuseks öeldakse et ma ei pea makse maksma. Selle peale meenub libauudis et "peale pikaajalist uurimist tegi grupp teadlasi kindlaks et hobune teeb joostes kappadi- kappadi".
upd. 2
Ma peaksin ettevõtjana maksma riigile oma ärasöödud mee eest erisoodustusmaksu. Mis tuletab meelde teise loo. 2 meest lähevad lõbumajja ja küsivad mida nad saaks 10 euro eest. Maadam vastas et selle eest võite üksteist panna. Natukese aja pärast on mehed leti ääres tagasi ja küsivad: Kellele me raha maksame?