Maamesilased

Meil on kõrvalhoones maamesilaste pesa (kimalased on vist õige nimetus) ja sooviks nendest lahti saada sest hoonesse ei ole võimalik minna. Olen lugenud küll, et nad ei ründa ise aga kui nad seal on ei saa meie hoonet kasutada. Mida tegema peaks? Mesinikud vist aitavad tavaliste mesilaste äraviimisega?

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Kui huumoriga võtta

Siis Nemesis võiksid pakkuda Hollandisse, nende aianduses kasutatakse  kasvuhoonetes tolmeldajatena kalli raha eest kivikimalasi......
Kuid tegelikkuses on MADIS MAAMESILASTE hooaeg ju kohe varsti möödas ning pesast lahkuvad viimased noored emad ja lesed....ning seda tillukest pesakesekest ei kasuta enam kunagi keegi.......

Tegelikult on maa-metsa-mesilased õnnistuseks ning tubli Nemesis.....leia aega ning jälgi neid kauneid karvaseid tegelasi, kes on haruldased - puhta looduse indikaatorid - kelle lend on ime.....kuna nad oma paksu keha ja väikeste tiibadega ei tohiks ühegi inimestele teada oleva füüsika reegli järgi lendu tõusta......nad on parimad Sinu aia tolmeldajad jne. jne. jne. jne. jne.jne.

Holland jääb natuke kaugeks

Holland jääb natuke kaugeks Smile Aga tegelikult kasutavad nad seda mitte väga tillukest pesakest juba mitmendat aastat. Sellel aastal on neid lihtsalt eriti arvukalt liikvel. Mul ei ole nende pehmete haruldaste (ja ilusate) tegelaste vastu muidu midagi aga ei taha kogu aeg ärevil olla, et neid mitte kuidagi ehmatada ja vastuseks nõelata saada nagu on juhutunud.
Enne ei ole ole mõeldnud, et kuskil keegi võiks nõu anda, mida nendega teha.