nägu paistes

Tere, sain üle pikka aja jälle mitu korda sutsata näkku ja nüüd üks silm täiesti paistes, kas keegi teab mingit moodust või ravimit, millega kõige kiiremini paistetus alla saada? Ette tänades!

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Kui kohe oleks saanud toore

Kui kohe oleks saanud toore kartuli peale panna siis oleks aidanud. Nüüd kui asi juba paiste läinud on siis pole enam midagi teha.

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Meehaldjas pilt

hilja küll, aga siiski

no mina olen oma vastusega nüüd lootusetult hiljaks jäänud, aga kui järgmine kord juhtub, siis on kindlasti abi antihistamiinsetest preparaatidest (Claritine vms) mul hakkas asi tundidega paranema. jahe kummelikompress on igatahes asjakohane abi!

tuleb kasuks

Mick Jagger lasi mesilased peenise kallale (16)

SLÕL Online
27.05.2007 20:11
Loe kommentaare (16) >Kommenteeri >

Reuters1982. aastal kutsuti ansambli The Rolling Stones solist Mick Jagger filmi Fitzcarraldo, mille võtetel tutvus rokkar kummalise Amazonase abielurituaaliga.

Peruus toimunud filmivõtetel tutvus Mick rituaaliga, mille eripära seisneb selles, et värske abielumees peab enda suguelundit mesilastel nõelata laskma. Toimingu eesmärgiks on peenise suurenemine, kirjutab FemaleFirst.

Asja olla proovinud ka Jagger.

Filmitegemisest ei tulnud aga kahjuks midagi välja, sest laulja tundis kohustust oma bändi ees ning läks koos nedega kontserttuurile.