Mee ja mesinike päev Järve Keskuses.

Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Tulundusühistu EESTI MEE ÜHISTU oli ürituse korraldaja ja tagas ühistu liikmed müügilettide taha koos mesindussaaduste ning saadustega millega tegeldakse. Lisaks vaatlustaru mesilaste ja ühistut tutvustava trükisega.

   Tundes juba pikemat aega huvi tulundusühistu arendamise vastu oli üritus teretulnud ja soovisin üritusest osa võtta.Vaatamata vaba koha olemasolule ja mitmetunnisele taotlemisele müügikohta ma siisgi ei saanud.Suhtlesin asjaajaja ja Harjumaalt pärit mesinikega.Kõigil olid käed tööd täis ja käis vilgas suhtlus ostjatega.Tundsin puudust Eesti Mee Ühistu esindus letist ja müügikohast.Selleks et ühineda ettevõtmisega ja vajadusel anda oma mesindussaadused ühistule realiseerimiseks, puudus ilmselt igasugune võimalus.Tssisin oma 200€ mesinduslasti samatargalt koju.Ega ühistu asjaajamistest targemaks ei saanud ja väljareklaamitud veebileht ei toimi.

     Ei mõista kuidas ühistu saab Eesti suurimaks  meetootjaks,kui näiteks kampaanija päeval ei müüdud mitte midagi.Selleks ,et jõuda ühistu toetamise ja arendamiseni peavad kuskilt tulema majandusnäitajad

         Fie Mart Rannu

     Edukat arenemist