Mesinike traditsioonilised sügispäevad Jänedal

31.10.2015 13:00
01.11.2015 15:00

Nädalavahetusel, 31.oktoobril ja 01.novembril toimuvad Jänedal mesinike traditsioonilised sügispäevad. Täpne info koos päevakavaga on avalikustatud kodulehtedel www.mesinikeliit.ee ja www.mesindusprogramm.eu

Seal asub ka registreerimisvorm. Eelregistreerumine kindlasti vajalik. Loengutest osavõtt tasuta, kuid kõhutäie ja majutuse eest (soovi korral) tuleb kindlasti ise panustada. Ainukene kohustuslik makse on miinimumosalustasu (sisaldab kohvi/teepausi), sest suure rahvahulgaga üritusel ei hakka me vahet tegema, kes kui palju kohvi/teed joob.  Lõuna- ja õhtusöögid on eelregistreerujatele ka soodsamad, samuti majutus. Aga seda on võimalik kindlasti ka kohapealt ise organiseerida, juhul kui viimasel hetkel mõtlete ümber ja tahate nii süüa kui ka magamiskohta.

Sügispäevadel toimub ka Aasta Mesiniku valimine. Kandidaatidega saab tutvuda EMLi kodulehel. Kõik saavad oma valiku teha, sõltumata organisatsioonilisest kuuluvusest. Auhind (kunstniku poolt tehtud klaasist kell) on välja pandud Eesti Mesinike Liidu poolt ja see on ka juba traditsioon. Sel korral saab hääletada ka elektroonselt. Kuidas, sellest saab lugeda meie kodulehel.

Kohtumiseni Jänedal!

Seda kannet ei ole veel hinnatud