Hõbedavesi

Pronksmedal (100p.)

Tegin siis eraldi teema ja paluks moderaatoril hõbedaveega seotu siia üle tõsta.

Hõbedavett olen teinud paar korda ;vast kokku 5-6 liitrit. Sest siis tulid  Venemaal moodi anoliit ja katoliit mis väidetavalt on paremad.

Aga kuna Lauri kirjutis läks vastuollu (kontsentratsiooni osas eriti)siis otsustasin sõna võtta.

Viimased uuringud on väga kõnekad ja üht-teist saate ise lugeda kui kasvõi eesti keeles arvutist küsida.

Lisaks vaid paar kõige huvitavamat fakti kui hakkasin mõtlema miks igasugused tõsiselt võetavad"rohelise mõtteviisiga"inimesed ei reklaami hõbedavetteriti aktiivsalt.Vene mesinduses lõppesid kiidukõned 10-12 aastat tagasi

Kirjutatakse, et rikas rahvas sõi hõbenõudest ja ei nakatunud taudidesse.

Praegune teadlaste arvamus hõbedast väidab, et hõbe on midagi sarnast elavhõbedaga. Sööme sisse ja meie organismi ta jääb ning mürgitab meid pikkamisi. Vanast oli lihtsalt keskmine eluiga liiga lühike ja arstidteadus ei osanud hõbedamürgitust diagnoosida.

Viimased uuringud (eestikeelse Novaatori andmetel)  hõbe+antibiootikumid tugevdab antibiootikumide toimet 10-1000 korda.Peale selle fakti teadasaamist mõtleks isegi selle üle kas hõbeehteid enda külge riputada või hõbelusikat kasutada.Midagi küljesolevast hõbedast organismi läheb. Palju seda ilmselt pole kuid 1000 korda rohu mõju võimendust paneb mõtlema.Ja kui organismis on juba kunagisest teadmatusest mingi kogus hõbedat ees siis kuidas see kõik kokku toimib? iga organism on ju unikaalne. Vast mõni biokeemik oskab midagi asjalikku öelda.