Müügikuulutustes hinna avaldamine

Pronksmedal (100p.)

Mingil kummalisel põhjusel  on muutunud siin foorumis tavaks, et müügikuulutustele ei lisata müügihinda, tihti ka kauba asukohta. Ma ei tea miks müüjad sellist praktikat järgivad ning sügavalt kahtlen, et see aitab midagi müüa, kuid foorumis tekitab see väga palju asjatud müra.

Minu ettepanek moderaatorile oleks, et kustutatakse kõik müügikuulutused, kus ei sisaldu:
- võimalikult täpne müügiobjekti kirjeldus,
- soovitav müügihind,
- müügiobjekti asukoht ja/või tarnevõimalused.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

ost-müük

ei näe mingit vajadust kustutada kuulutusi kus ei ole hinda, tavaliselt on kuulutusele lisatud müüja-ostja kontaktid, hind ja tarnevõimalused on tihti läbirääkimiste teema

mesindus.ee haldajaHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Ettepanekus on iva -

Ettepanekus on iva - kirjeldus, asukoht ja hind on olulised hindamaks, kas soovin osta või müüa. Ma pigem lahendaks selle nii, et tekitaks eraldi kuulutuste tulba, kus nimetet on eraldi kohustuslike väljadena. Modereerimine nõuaks liiga palju aega.

Pronksmedal (100p.)

Ja kuidas sa seda hinda siis

Ja kuidas sa seda hinda siis läbi räägid, kui sa seda ei ole nõus avaldama? Kas sa tõesti arvad, et saad rohkem kontakte, kui jääd võimalikult salapäraseks. Siirast uudishimust - kust selline arvamus tuleb? Pole kuulnud ka ühegist tõsiseltvõetavast müügitehnikast, mis hinna salastamise korral suuremat müügiedu lubaks.

Olen poolt

Mõttetud asukoha ja hinnapäringud säästavad ostja, kui ka müüja enda aega.

Pronksmedal (100p.)

Normaalne kuulutus peaks ikka

Normaalne kuulutus peaks ikka sisaldama hinda ja enam vähem kohta ka, ei viitsi aega raisata selliste ebamääraste kuulutuste peale kus ei ole antud andmeid kirjas. Mõtlen, et kui selline salapärane müügikuulutus, las jääbki selliseks, ei hakka teist tülitama

Pronksmedal (100p.)

hinna suurusjärk

ja asukoht näiteks maakonna täpsusega on vägagi olulised.

Üldiselt on küll selline

Üldiselt on küll selline lugu, et kui kuulutuses müüja asukohta või kauba hinda märgitud pole, siis sinna see kaup ka jääb. Müügioskus on ikka väärt omadus.