mesilasema

Pronksmedal (100p.)

Tere! Sügisel jäi ühel noorel perel ema paarumata, täna so. 19 veebruaril kuulasin - sumises ilusti, vaevalt, et ta kevadel paarub sest pole leski, ilmselt hakkab väärakaid munema. Oleks vaja paarunud ema panna, eelneval muidugi vana kõrvaldada. Kas kellelgi on või peab välismaalt tellima?

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Mesilasema

Phm on nii, et kui sa aprillis kellegilt ema ei saa siis ühenda mõne teise perega kokku kui sul on veel peresid muidugi, kuid enne kontrolli ikka üle kas on munetud või ei. Saab ka veel nii, et kui ühendad mõne teise perega kokku ära siis mai kuus saad poolitada seda peret, selleks vaja uut ema välismaalt, mis peaksid ka jõudma selleks ajaks. Nii päästad põhimõtteliselt selle pere milles ema ei munenud ja sama tugevdad mõlemat peret.

Pronksmedal (100p.)

mesilasema

Vaatasin täna pere läbi ja nägin, et lesed on sees aga mune ei olnud, nüüd loodan, et ajavad vahelaua taga asja ära, tüdrukud vaatavad pealt ja poisid võtavad järjekorda, aga kui tuleb soe ilm, vähemalt 20 kraadi, siis saavad ka väljas.

Pronksmedal (100p.)

tütrikud

Ei noh järjest põnevamaks läheb! Tahaks ka üks tüdrukutest olla., ja KA pealt vaadata!!!

Ilusat talve jätku, ja ka lund ja siis kevadet ootavatele mesinikele!!!

Pronksmedal (100p.)

mesilaste pidamine

Vaatasin täna jälle ja munad olid kannudes, kahtlustan, et need vanpoisid ei saanud asjaga hakkama ja ema hakkas viljastamata mune munema, see selgub nädala pärast kui kannud kaanetatakse, kas tuleb küürakhaue või normaalne. Loodan parimat!

Pronksmedal (100p.)

Küürakhaue

 ...tuleb vaid vääremadelt! Normaalse ema viljastamata munadest tuleb tavaline lesehaue!

Pronksmedal (100p.)

mesilaste pidamine

Kui emal saab spermakott tühjaks ja ta muneb viljastamata muna töölise kärjekannu( leskedele on suuremad kannud) siis minu meelest tuleb ka küürakhaue, sest lesenukk ei mahu lihtsalt sinna ära.

Pronksmedal (100p.)

mesilaste pidamine

Küll on perede müügiga kiireks läinud, ilmselt ei tasu nende pidamine ära või ei saa meest lahti?

Pronksmedal (100p.)

mesilaste pidamine

Ma mõtlen kuulutuse rubriiki, puhastuslend veel tegemata.