Kummaline soov

Kasutaja Rainis pilt

Kummaline soov, kuid tahan kevadel osta mõne tigeda pere. Mitte selliseid kes on veits kurjad, vaid tõelisi põrgulisi. Ma ei soovi nendega kedagi karistada, vaid saada kinnitust või siis ümber lükata arvamust, mis mul on tekkinud. rainisel@gmail.ee

Seda kannet ei ole veel hinnatud

Kommentaarid

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Vabandust

aadress on rainisel@gmail.com

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Pisut rahutud

Kohe näha, et tegemist tõelise mesindushuvilisega.
Tuleta kevadel meelde ja Su soovi saan ehk kevadel rahuldada.
Edu skafandri õmblemisel.
Tervitab Kalle

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Uudishimulik

Minul ka eelmise aasta üks ema praak, annab inimvaenulikke järglasi. Nii et emavahetus plaanis. Aga äkki avaldaksid mõne reaga oma katsete tagamaid? Ja kui siin ei taha, siis meili teel...? Võib-olla jätaks ema ellu ja teeks sõltumatuid katseid teineteisest eraldi?

tige põle praak

tige põle praak , vaid terve ja tubli kes enese õiguste ja mesilaste üldise väärikuse eest seisab ,
mitte nagu mõni

otu

Aasta mesinikHõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja metsamesinik pilt

Kuidas võtta...

Terve ja tubli küll, ei vaidle vastu. Rekordpere küll polnud, aga tubli üle keskmise. Siiski olen arvamusel, et mesindus võiks veidi meeldivam olla kui usin võitlemine nõelamishimuliste linnukestega. Ja mis rõõmu on heast saagist, kui selle kättesaamine õudselt valuline on.

kapitalist

mesilasel väga hea meel kui mõni saagiahne kapitalist meest ilma jääb.
see oli nali.
otu

Kasutaja Rainis pilt

Saladust pole.

Olen lihtsalt inimene, kes on võimeline õppima vaid oma vigadest. Tehtud viga on teadmine, kuuldud jutt on arvamus.

Kasutaja Rainis pilt

Tänud.

Skafander on täitsa olemas, väike kogemus ka.

Võin ka aidata

ses küsimuses. On mõni pere selline pakkuda, et kui avad, siis imestad - kus kõik on??? Aga nad kõik sul kallal lihtsalt Smile.

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Cardo pilt

Kurjust leidmas :)

Nägidsa, tulin just siia otsima kommentaare kuidas hävitada üks ülitige pere. Enam ei taha nendega tegeleda, teised lasevad endaga toimetada kuid just see samune mitte. Asub Karksi-Nuia kandis. Kui tahad osta saad ühe nelipakk Heinekeni vastu Laughing out loud

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja rebaseonu pilt

kurjamid

Kuidas tulemused on tigedatega? Kas müüt on kummutatud?

Kuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

minu tapjamesilased

Mul on kaks peret tapjamesilasi, mõlemad eri paigus aga peaaegu samaväärsed. Huvitav oleks teada mida sina tahad neilt õppida?

Minu tähelepanekud:

mõlemad pered on suured ja elujõulised,saagi poolest on nad üle keskmise, olen rahul nagu metsamesinikki, vargad neid ka ei ohusta, kõik sissetungijad lüüakse maha- teiste hulgas on mindgi püütud teise ilma saata.

Ühel korral sain 30 nõela korraga, mis aga näitas mule mu skafandri nõrgad kohad kätte -nüüd pakin end korralikult sisse ja teen enne korraliku tööplaani, kui taru kallale lähen. Seda tööplaani asja teen teiste tarudaga ka, sellest on palju abi.

Paaril korral olid nad veidi leplikumad (mulle vähemalt tundus võrreldes eelmiste kordadega), kui pidin toimetama vihma ajal või vahetult pärast vihma.Taru asupaika muuta pole proovinud aga sellesse ma ei usu, et veesooned kuidagi mõjutavad-veesooned sai väga täpselt välja mõõdetud enne tarude paika panekut.

Need ohtrad nõelatasaamised on muutnud mind aga üsna tundetuks- neli viis nõela saades, ei mäleta ma tihti täpset torgete arvu ja kuna paistetus on minimaalne ja kaob ruttu, siis jääb tihti teadmata, kummasse kätte mind üldse nõelati.

Need pered on mulle õpetanud austust mesilaste vastu-nad pole lihtsalt mingid putukad, kellelt lähed ja võtad mee ära kui tahad, nad on mõistusega olendid, kellega peab läbi rääkima, tingima ja vahel ka kavaldama.

 

 

 

 

 

 

Vaidluses selgitatakse tõde: kõik saavad teada, et just neil on õigus ...

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja summ-summ pilt

tähelepanek

Üks vana mesinik rääkis, kuidas tal muidu rahulik ja igati tore pere tigedaks läks. Tervis oli tol päeval papil vilets olnud ja nii ta nendega liiga julmalt ja ükskõikselt ümber käis. Paljud said haiget. Järgmisel korral tabas üllatus... Tulemuseks oli saatjaskond, kes ei lubanud terve päev välisust ka paotada. Mälu paistab olevat neil linnukestel küll igavene.

 

tigedikud

Mul üks lamavtaru pere oli kaks aastat tige, üleelmine aasta jäi lõplikult koondamata ja söötmata, eelmine kevade nihutasin mõned meetrid kõrvale aga ei aidanud, sel aastal nagu ümber sündinud, koondamise ja söötmise ajal mitte ühtegi rünnet. Suvel sülemles ja kõik sülemid maandusid kõrgele nulu otsa kuhu ligi ei pääsenud.