küsimus!

kus saab meevaha müüa?

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Paku Taimi Hainile sinna

Paku Taimi Hainile sinna Luke vahavabrik OÜ sse

Aasta mesinikKuldmedal (1000p.)Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja alfa pilt

Vaha

Luke vahavabrik ostab puhastatud vaha kokku vist 80 krooniga/kg, sinna kanti ta jääb -+ 5kr. Mõned tuttavad mesinikud ütlevad, et see hind on liiga madal. Samal arvamusel olen ma ise ka. Kunstkärge müüakse 180kr/kg + käibemaks.

Tänan!

Tänan!

!!!

alb kirjutas:
Tänan!

mis seal ikka - Luke ostab - siis paku - rohkem praegu hetkel pole ...
Paku Sermesto OÜ-le ehk saad kaubale
+37255691737
Edu

küsin

Kas keegi oskab juhatada, kus asub Võrus mesinduspood. Olen kuulnud, et keegi tegeleb seal poemajandusega.
Tänan

Aadress peaks olema

Aadress peaks olema Kreutzwaldi 113, Võru. Sõidad näiteks Võrust Haanja poole siis jääb vasakut kätt.

Tegelikult vahatahtjaid jagub

Tegelikult vahatahtjaid jagub, alustades kärjepõhja tootjatest, lõpetades küünla- ja seebivalmistajatega, kellest viimased ca 100-120 kr/kg`st maksavad. 70-80 kr./kg eest on tõesti vähevõitu või vähemalt 180.- /kg. kärjepõhjast sel juhul ei tahaks maksta...selliste hindade korral toome varsti kõik pea kolmandiku jagu odavamat väljamaist kärjepõhja lätist või mõnest teisest naaberriigist sisse... Venemaalt saab veelgi odavamalt ja pole sel põhjal häda miskit - igati kvaliteetne. Kui pisutki viitsimist mässata ja vaha kogus arvestatav, pane autole hääled sisse ja vaheta vaha Paradiisi mesilas kärjepõhja vastu - võtavad vahetuse korral 30.- kilo pealt, mis on üsna mõistlik hind. Soovid aga kärjepõhja rahaks teha - riputa kuulutus mesi.ee´sse üles ja 130.-/ kg eest on sulle min. garanteeritud ja lahtisaamine üsna muretu....oledki juba 20-30 kr. kilopealt võitnud jne. Muide Paradiisi mesila müüb kärjeõhja 150.-/kg. Ajad , kus raha niiväga ei loetud ja Tallinnas/Tartus tegutsevad mesinduskauplused 200-220 kr. kärjepõhja kilo eest küsisid, tunduvad selleks korraks läbi olevat ja ehk oleks aeg ka kodumaistel kärjepõhja meistritel oma valtsirullid rentaablimalt ja säästlikumalt pöörlema panna, kui ikka oma äriga ka edaspidi jätkusuutlik soovitakse olla.
Robi

Paradiisi mesila

Leidsin sealt vee hulga muud kraami ka peale vaha normaalse hinnaga.
http://www.paradiisimesila.ee
zumm

.

Link läks natuke valesti Smile
http://www.paradiisimesila.ee

ma ei tea kas viga mu

ma ei tea kas viga mu arvutis või mis, aga seal paradiisimesila kodukal pole küll miskit valikut -- tühi kõik. emesilane.ee seal ikka sortiment piisav

hmm...kas sa ikka

hmm...kas sa ikka kategooriast valid, mida soovid? peaks nagu veidi rohkem kaupa olema, kui emesilasel. tühi küll kindlasti ei ole.