"Mesiniku Magus Elu..." on saadaval järgmistes kohalikes mesindusseltsides

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Isamesilased pilt

Ringi liikudes olen jätnud mõned eksemplarid "Mesiniku Magusat Elu..." kohalikesse mesindusseltsidesse jne, loodetavasti on neid veel ka alles. Püüan hetkeseisu saadavuse osas täpsustada jooksvalt.
Kui mõni kohalik selts on veel huvitatud raamatute levitamisest, paluks siitkaudu teada anda või helistada 55906733

Tartu AMS,
avatud E-N 10.00-16.00; telefon 7340015

Võru Mesinduskaupluses,
Rein Talmeti käest,
Kreutzwaldi 113, tel. 50 42 377

Viljandi AMS,
kontaktisik Hildi Jürine, gsm 53603249, tel 4394883

Saare Mesinike Ühing
Lisainfo Arnold Lokna, tel. 4555578; gsm. 5148217

Keila AMSis
on tänase seisuga 2 eksemplari saadaval, telefon 6045621

Järvamaal Paradiisi Mesilas
saab raamatuid Tarmo Jaanisk'i käest, tel 51 67526

Tallinnas
mõlemas Balti jaama juures asuvas mesinduspoes

Jäneda üritusele
võtab kindlasti ka raamatuid ühes, kuigi enamik sinna tulejaid selle vist juba omandanud on.

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!

Raamat on tõesti väärt

Ostsin Tarus viimaselt mesindusaseminarilt Teie raamatu ja pean tunnistama, et olen väga rahul. On tõesti käsitletud kõiki mesindusalaseid tegevusi ja hästi arusaadavas keeles.
Julgen soovitada seda ka kogenud mesinikele.
Lugupidamisega

Pronksmedal (100p.)
Kasutaja Isamesilased pilt

Tänud positiivse, heatahtliku hinnangu eest.

Mesimati kirjutas:
Ostsin Tarus viimaselt mesindusaseminarilt Teie raamatu ja pean tunnistama, et olen väga rahul. On tõesti käsitletud kõiki mesindusalaseid tegevusi ja hästi arusaadavas keeles.
Julgen soovitada seda ka kogenud mesinikele.
Lugupidamisega

Tänud positiivse, heatahtliku hinnangu eest. Püüdsin antud kirjatükiga peamiselt inimesi mesinduse juurde meelitada ning näidata: üle mõistuse käivat pole magusas elus midagi. Kuna raamatul on rõõmustavalt kena minek, siis tahaks loota, et sellel mesinduse populariseerijana ka kuigipalju mõju on. Kui tulust rääkida, siis raamatute müügist tänapäeval palju ei teeni. Suurem kasum läheb vist ajapikku mesindustarvikute kaupmeestele ja mesindusorganisatsioonidesse. Siiski on hea meel ka raamatu autoril, kui ta oma ettevõtmisega lausa kahjumisse ei jää.
Tore, kui ka kogenumad sealt enda jaoks uut teavet leiavad (eks internetist sai värsket infot otsitud üsna hoolega). Mõned teised jälle on öelnud: nendel laiale publikule mõeldud raamatut lugeda pole vaja. Tõepoolest: on kindel, et suurmesinike seas on väga kogenud tegijaid. Tegelikult aga tuli kiitus siia teemasse meeldival hetkel; olin äsja kuulnud etteheidet raamatule, et palju sealset infot on juba teiste poolt eesti keeles kirja pandud. Küllap see just nii ongi - mesindus on mesindus, põhiasjadest tuleb kirjutada nagu need on. Kuid võibolla oleks pidanud teistele autoritele sagedamini viitama, mis inimesed arvavad? On ju vaieldamatu, et Eestis on ilmunud palju head mesindusalast kirjavara.

Kahjuks vastupidisel arvamusel

Peale esimeste 30 lehekülje lugemist läks jätkamine väga aeglaselt. Mitte et oleks halb lugeda olnud, kirjapilt on lihtne ja hästi mõistetav, aga kahjuks ei suutnud sealt avastada mitte midagi uut ja huvitavat. Sisse olid lipsanud ka paar mesinduse algtõdede vastu eksimust.
Kokkuvõtvalt: neile kes mesindusest midagi ei tea on see lugemisvara populaarteadusliku kirjandusena hea küll, mesindada selle järgi on keerukas, vajalikud tööd on alustajale korralikult lahti seletamatta.
Mart ära pane pahaks, see on minu personaalne arvamus ja ma võin ju eksida.

Tänud kõigile raamatu

Tänud kõigile raamatu ostjatele ning arvamuse avaldajatelel lisaks veel: praegu on mõned eksemplarid "Mesiniku Magusat Elu" saadaval ka Läänemaal, Mati Haabeli käes

Ma olen täiesti algaja

Ma olen täiesti algaja (isaga koos mõned korrad tarude juures käinud) ja minule oli see raamat väga huvitav ja informatiivne. Lisaks vahva ja põnev lugemine, nii et raske käestki panna.

Tänu autorile põhjaliku ja toreda lugemisvara eest!