Majandusraskus ja pikad näpud

Tere Mesinikud!

Mina olen 2 aastat olnud selline väike hobimesinik kõigest 1 taruga. Praegusel 3 - mesinikuaastal olid mul suured lootused ka korralikult esim est enda mett mekkida. Kuid... ei õnnestu vist. Nimelt eelmisel pühapäeval (19 aprillill) kui olin oma mesimumme üle vaatama minnes avastasin midagi uskumatut.
Jõudsin kenasti taru lähistele (metsas maal), panin selga kitli ja pähe võrguga mütsi ning käivitasin oma sussutaja. Asusin teerajala metsatuka taha ja avastasin rajalt taru katuseliistu. Mõtlesin, et tohohh! vist on olnud tugev tuul mis mesilaste kodu räsinud ja katust lõhkunud. Korjasin liistu üles ja asutusin edasi. Keerates puu tagant välule, kus taru seisma pidid avastasin aga hoopis neli auku milles old taru jalad kunagi sees olnud. Metsast, suurtest teedest ja elamistest eemal oli minu armas taru koos tugeva ja toimiva mesilasperega lihtsalt pihta pandud! Ah jaa, lennulaud oli põõsastesse visatud. Leidsin selle mõned meetrid eemalt. Ja uurides maapinda avastasin ka võõraid autojägi.
Uskumatu!
Taru oli silmatorkavalt rohelist värvi, katus oli ümbert veidke lagunenud, tarus sees oli kui nüüd täpselt mäletan siis 10 raami ja soojustuseks olid peal "Eesti Ekspressi" ajalehed, kileriba, valge väike tekk ja pruun naistemantel. Äärmine liigutatv seinaraam oli tugevasti talvel kannatada saanud penoplastist.
Palve kõigile - kui keegi järsku on kuulnu-näinud hiljuti sellisest uuest tekkinud või kuhugi pakkumisele ilmunud tarust siis andke mulle teada - operatiiv@hot.ee - on minu meiliaadress.
Ah jaa - taru asus Harjumaal Rae vallas, Aruvalla piirkonnas
Soovin kõigile turvalist mesindust!

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Hõbemedal (500p.)Pronksmedal (100p.)

Maa näinud ega kuulnud ei

Maa näinud ega kuulnud ei ole. Kuid vargaid tuleb otsida seal lähistel elavate inimeste ulgast. Kuna vööras sinna küll minna ei oskaks. Edu otsimisel.