Mesilaste meelitusvahendid

Pronksmedal (100p.)

 Kiiret kevadet kõigile mesinikele ja mesilastele!!

 Nüüd võiks öelda, et talv möödus kahjudeta ja õue juba mõnusat suminat täis. kunagi ammu oli siin juttu mesilaste  meelitusvahenditest, õigemini küll sellest, et mõni ootamatu sülem punuma ei paneks. siis pakuti mingit aerosooli millega töödelda taru sisemust ja teha see mesilastele meelidivaks aga ei suuda enam siit teemade hulgast kuidagi üles leida,, äkki on kellegil selle ainega olnud kokkupuudet või teab kust seda saada?

 Suured tänud kui keegi suudaks kiirel ajal mind selles küsimuses aidata!

 

 

Kommentaaride kuvamine

NB! Ära lisa oma mesindusalast kuulutust kommentaarina teisele kuulutusele, vaid lisa uus kuulutus siit!
Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator

Mummi meelitamine

http://www.mesindus.ee/node/701

Otsisin siis sinu eest;)

marguse atraktaine

no ma ei tea mis koht see eesti on, et siin kõik kaubad nii  kõva hinnaga on. sama asi soome mesinduspoodides 5 eur ja netist saab ka tellida.

Meelitusaine...

Võru mesinduspood pakub ühe Moskva instituudi mesilassülemite meelitusainet, mis pidavat imet tegema - endale igatehes tellisin ja tahaks loota, et tegelikkuses ka jutule vastav tulem on. Hind on samuti krõbedavõitu (175.- oli vist) ja purk imetilluke, millest jagub vast paariks-kolmeks korraks, aga kui aine tõesti väidetavas efektiivsuses peaks töötama, polegi ehk hirmsasti üle makstud...ise tahan ära proovida pigem huvipärast ja lasen teadlikult paar taru selletarbeks sülemlema.
Head katsetamist!
Robi

Pronksmedal (100p.)

Meelitusaine.

 Kas ainult Võru poes seda ja mis nime all netist tellida saab????

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja Meehaldjas pilt

Mul olemas

eelmisel kevadel ostsin . 1ml maksis 1-. Pudel oli 250ml. Lõhnas lillede järgi. Korra proovisin ka. Panin ühe tühja korpuse kärgedega paika ja suhistasin seda ainet sisse. Mesilased läksid ikkagi kõrvaloleva puu latva Ma ei tea, ehk oleks pidanud veel proovima või ei toimi see asi tõepoolest.

Isiklikult arvan, et teist korda enam ei ostaks...

Sa pihusta seda kohe parem

Sa pihusta seda kohe parem sinna kõrvaloleva puu latva -toimib 100%.

Pronksmedal (100p.)

 Tundub, et on kohe

 Tundub, et on kohe mitmefirma kaupa olemas,, kas tulemusi ka sel asjal on jääbki küsimuseks kui ise järele ei proovi. Nüüd katsetaks juba päris huvi pärast seda ainet, palun olge head ja lisage siia mõni konkreetne aadress kust seda ainet saab, elan Pärnu lähedal ja nagu narr hakata Võrru ühe pudelikese järele sõitma, samas kui juba selle efektiivsus selline küsitav. Kui saaks kuidagi lihtsamini hankida siis katsetaks küll. Vähemalt Pärnu kauplused kes mesinduse asjadega tegelevad pole sellest ainest küll midagi kuulnud, seepärast üritangi siit seda leida.

 

Pronksmedal (100p.)Jututoa moderaator
Kasutaja smart pilt

Kulleriga

http://meeturg.mesi.ee/detail.php?cat=12&de=658

Kuulutuse üsna lõpus on viide kullerteenusele.

Et siis jah...tänapäeval õnneks ei peagi ise pisikese topsikese pärast teise Eesti otsa sõitma!

Edu!

Mart

Võru mesinduspoes...

Võru mesinduspoes pakutav meelitusaine APIROI on erinevalt teistest mitte pihustatav vaid geelina -sellest johtuvalt ka enda huvi seda katsetada. Pihustatavaid aineid on turul mitmeid, samas toime suht kesine. Antud tootel on kaasas üsna originaalne kasutamisõpetus (eesti keeles) ja arvestades vene teadlaste ajupotensiaali, võib midagi originaalset pigem sealtpoolt oodata, kui vanast maailmast.

Robi

Pronksmedal (100p.)

 kas on keegi siin Pärnu

 kas on keegi siin Pärnu lähedalt ja tellib Võru mesinduspoest kaupa? Sellist väikest geelipudelit ei saadeta kullerteenindusega ja natuke narr ka nii kaugele ainult ühe pudeli pärast sõita. äkki saaks kellegagi koos selle geelipudeli Pärnule lähemale toimetada.

Jututoa moderaator

amatöörile

las saadavad maksikirjaga, 20 kr mark peale (karbimoodi kiri)

Pronksmedal (100p.)

 Kuidagi väga tõrjuvalt

 Kuidagi väga tõrjuvalt suhtuti sellesse posti teel saatmisse. Kahjuks on jäänud nüüd vaid võimalus leida mõni mesinik siitkandist kes Võrust kaupa tellib, või siis tõesti ise järele kimada, mõlemad võimalused juba selle pisikese topsiku pärast suht kaheldavad.

Pronksmedal (100p.)

Apiroist

Olen katsetanud lääne aerosoole ja pettunud kuid venelaste Apiroi töötab kui

osata kasutada. Kasutamisest kirjutatud paaril korral nende ajakirjas.Purgiga kaasasolevast eestikeelsest jutust jääb veidi väheks. Maitse saab ehk suhu(viimane lause jutumärkides). Aga hind on ikka kirves küll vahendajate ahnuse  ja tobedate euroseaduste tõttu. Kui oleks võimalik tootjatelt otse tellida -saaks umbes 3-4 korda odavamalt

Kasutaja Kittyliisu pilt

Apiroist veel.

Teadmiseks , et meelitusainet Apiroi  on müüa ka Tallinnas Kopli 4 asuvas mesinduspoes.Sai ta ostetud ,kuigi kallis,aga tahan katsetama hakata, kuidas ennast õigustab.Kui kellelgi on kogemust, kuidas antud ainet kasutada,oleks informatsioon igati teretulnud. Purgikese peal on väga vähe infi. Veidi infi leidsin ka venemaa internetist. Tahaks kuulda kas ja kuidas on seda ainet kasutatud ja kas ikka ennast õigustas.

Ilusat suve  soovides  Kitty

Pronksmedal (100p.)

Vana teema kordus

Veelkord siis sülemite meelitusvahendist. Pidin seda kunagi proovima kuid jäi asi soiku. Nüüd aga uus aastaring käsil ja mine tea äkki mõni pere kavatseb sülemit kah teha. seega siis tuulasin veidi netis ja otsisin seda imekeemiat. Tegelikult on nende toodete reklaam sama suurepärane kui parteide lubadused enne valimisi. Lõpuks siis kaldusin hääle andma Vene toote Apiroi kohta. Isegi siin Eestis müügil ainult tiba kahtlane- vene koduleht teatab, et Apiroi orginaal pakend peab olema punane ja kaan vastava logoga. Meil müüdav aga..... ühesõnaga olen mesinduses võhik ja algaja ja ei soovi ühtegi mesilastarvetega kauplevat kauplust solvata aga siiski sooviksin väga teada millest selline muundumine tekkinud on?